טיפול בדיכאון קל עד בינוני

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

דיכאון הוא הפרעת מצב הרוח הנפוצה ביותר בעולם המערבי ובישראל. הפרעה זו יכולה להופיע בטווח גילאים רחב ומסיבות שונות. ברוב המקרים, לדיכאון יתלוו תחושות נוספות כגון חרדות, הערכה עצמית נמוכה, איבוד עניין מדברים שבעבר היו מסבים הנאה ושמחה. דיכאון הוא הפרעה חמקמקה שלה ביטויים מגוונים כגון עייפות, חוסר/עודף תיאבון, חוסר ריכוז ועוד. הבעיה: כל אחד מהנ”ל יכול גם להצביע על מצבי חולי שונים, שאינם בהכרח קשורים לדיכאון. תופעה נוספת שנראה לעיתים היא בושה וכתוצאה מכך הכחשה, חוסר רצון להיות מאובחן כסובל מדיכאון.  

דיכאון קל או  בינוני יכול להופיע בשלבים מסוימים בחיים, לעיתים כתוצאה ממשבר. ללא טיפול וליווי מקצועי, הדיכאון יכול להימשך מעבר לתקופת המשבר, להחריף ואף לפגוע משמעותית בשגרת חייו של האדם, בעבודה, במשפחה. במידה והמצב הרגשי הירוד/דכדוך  נמשך שבועות או חודשים, יתכן כי תינתן אבחנה של דיכאון קליני.

טיפול  קוגניטיבי התנהגותי לדיכאון – שינוי דפוסי חשיבה

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בעולם כיום לדיכאון קל עד בינוני, הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי בשיטת ה CBT הנחשב לטיפול הרגשי הפרקטי ביותר מכל הטיפולים הקיימים היום! הטיפול בשיטת ה- CBT מתמקד בזיהוי ושינוי דפוסי חשיבה שליליים ואמונות יסוד שליליות של המטופל ויצירת דרך הסתכלות שונה, בריאה ואדפטיבית, במטרה להביא  להקלה רגשית, שמחה וחיוניות, כמו גם חזרה מדורגת לחיי הפנאי, העבודה והחברה .  

טיפול בדיכאון קל עד בינוני בשיטת CBT

מטופלים הסובלים מדיכאון נוטים לתאר את החוויה כ”משהו שמשתלט” עליהם ובעיקר על מחשבותיהם. הדיכאון גורם לאיבוד עניין, להסתגרות ולצמצום פעילות בתחומי חיים רבים. שיטת ה-  CBT נחשבת כיום לשיטה המהירה והיעילה ביותר לטיפול בדיכאון. 

בשיטת ה-  CBT  כמו גם המטפלים של אתר LICBT4me אנו מדברים אל המטופל בגובה העיניים. העבודה היא משותפת, המטפל והמטופל יוצאים יחד למסע בו המטופל מקבל כלים ומועצם. יחד עם המטפל, צועד שלב שלב עד שמשיל מעצמו את קליפת הדיכאון שכיסתה אותו וחוזר לחיים מלאים ופעילים.

רוצה להתחבר מחדש אל תחושות ההנאה והעניין, אל התחביבים והחוויות שהיו וחשבת שאבדו לנצח? 

פנה אלינו כעת. התקשר  למספר הטלפון המופיע בראש הדף של אתר LICBT4me ואנו נתאים לך את המטפל המיומן והמנוסה שילווה אותך ברגישות מלאה. המטפלים של  LICBT4me הינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון ומומחים בטיפול בשיטת  CBT. פרוטוקול הטיפול המיוחד של השיטה הוכח כיעיל במיוחד בטיפול בדיכאון ויש לנו הצלחות מרשימות בתחום. בקשו מאיתנו המלצות! 

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן