קשיים בזוגיות

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

זוגיות היא בסיס חייהם של רוב בני האדם. לאור הנחה זו, קיימת חשיבות רבה לזוגיות טובה שמאפשרת הפריה הדדית, תמיכה, הכלה, חמלה ובעיקר מביאה לביטוי אהבה.  כשמתגלים קשיים בזוגיות הנמשכים לאורך זמן,  ולא מטפלים בהם או שלא נמצא להם פתרון, רצוי לפנות לייעוץ מקצועי שעשוי לעזור להתמודד עם הקשיים ולמצוא את המשאבים והכוחות הטמונים בזוגיות, שיאפשרו התמודדות טובה יותר עם הקשיים,  כדי לייצר ולשמר זוגיות טובה ויציבה לשנים ארוכות.

קשיים בזוגיות לפני הנישואין

מקובל להניח שקשיים בזוגיות פוקדים את הזוג  רק לאחר הנישואין ,עם זאת מסתבר כי  יש זוגות החווים קשיים בזוגיות גם לפני הנישואין. הקשיים רבים ומגוונים ונובעים מסיבות רבות ושונות כגון קנאה, חוסר ביטחון עצמי, צורך שליטה  בבן הזוג וגם חרדת נטישה. בני זוג נוטים לפנות לטיפול רק  לאחר מיסוד הקשר,  אולם  גם כאשר הקשר הזוגי עומד בפני מיסודו  רצוי וכדאי להגיע לייעוץ מקצועי  כדי לפתור בעיות ולהתמודד עם  קשיים בזוגיות.  חשוב לזכור כי לאחר מיסוד הקשר עולים קשיים חדשים שיתווספו לקשיים הקיימים, דבר הקורה במיוחד לכשנולדים לזוג ילדים משותפים.

קשיים בזוגיות לאחר לידה

לאחר לידה נוצרים בעיות וקשיים חדשים בזוגיות איתם בני הזוג אינם יודעים להתמודד בפרט שעליהם להתמודד עם קשיי גידול ילד חדש שנכנס לזוגיות שהפכה למשפחה.  לאור האמור פנייה לטיפול זוגי במקרה זה היא  לחלוטין  חיונית  ותפקיד הטיפול יהיה לספק את הכלים להתנהלות החדשה של בני הזוג בינם לבין עצמם עם תינוק בבית, כשתשומת הלב של כל אחד מבני הזוג ניתנת לתינוק הזקוק לה ללא הפסקה, ולעיתים שוכח את חשיבות מתן תשומת הלב לזוגיות עצמה ולבן זוגו.

קביעת תור לטיפול בשיטת  CBT זוגי

אם אתם חווים קשיים בזוגיות בה אתם נמצאים, ואינכם מעוניינים  למצוא עצמכם בתוך תהליך של פרידה או גירושין, כדאי למהר ולפנות כבר עכשיו לטיפול בשיטת CBT זוגי!  טיפול בשיטת CBT הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי המספק כלים מעשיים ויעילים לטיפול בבעיות שונות בכלל ולטיפול בקשיים בזוגיות בפרט. המקום הטוב ביותר לקבל דרכו טיפול בשיטת CBT זוגי מקצועי, הוא אתר  LICBT4me – אתר LICBT4me מנגיש עבורכם  את הטיפול בשיטת ה-CBT הטוב ביותר עם מטפלי LICBT מוסמכים ומנוסים  בעלי ידע רב  בטיפולים זוגיים בשיטת ה- LICBT4me

טיפול בשיטת  CBT לקשיים בזוגיות עםLICBT4me

לקביעת מועד לטיפול בשיטת CBT מקצועי לקשיים בזוגיות, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וצוות LICBT4me  יתאם עבורכם פגישה במועד המתאים לכם ביותר!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן