טיפול בקונפליקטים

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

יחסים עם אנשים אחרים, התלבטויות בכל נושא, קבלת החלטות משמעותיות יכולים לגרום לקונפליקטים בחיי היום יום שלנו. מה שמובן מאליו אצל רובנו עלול לגרום להתמודדות קשה ביותר באחוז ניכר באוכלוסיה.  ההתמודדות מאופיינת ע”י מחשבות שליליות רבות, חוסר שינה, חוסר שקט ודאגנות יתר. 

כשקונפליקטים פוגעים שוב ושוב בהתנהלות האישית שלך זה הזמן לפנות לייעוץ. 

קונפליקטים בזוגיות ומערכות יחסים 

בכל  מערכת יחסים  נוצרים קונפליקטים אשר עולים כאשר אין הסכמה בנושאים מסוימים. קונפליקטים עולים במערכות יחסים רבות ושונות כמו יחסי עובד מעביד, יחסים בין עמיתים במקום עבודה, יחסים חברתיים, יחסים הורים ילדים, יחסי זוגיות וכמובן קיימים קונפליקטים שבין האדם לעצמו.  כאשר הקונפליקטים משבשים את מהלך יומו של האדם השרוי בהם ניתן-לקבל הדרכה והכוונה מקצועית כדי להתמודד עם הקושי. הטיפול בשיטת CBT יתכן אחד על אחד, ולעיתים גם בזוגות.  

קונפליקטים במערכת היחסים במשפחה ובגידול הילדים

במערכת יחסים משפחתית, הקונפליקטים עלולים להתעצם כשנכנס נושא גידול וחינוך הילדים. מדובר בקונפליקטים נפוצים ביותר כאשר ההורים אינם מצליחים להתמודד עם הילד או  הנער שבבית, ובנוסף קונפליקטים בין שני בני הזוג על הדרך החינוכית הנכונה עבור משפחתם. קונפליקטים אלה  גורמים לפגיעה מתמשכת ביחסים הורה ילד. טיפול בסוגיות המשפחתיות ובקונפליקטים המאפיינים גידול ילדים, יכול להעניק להורה כלים מקצועיים להתמודדות בהתנהלותו מול הילד במהלך היום יום כך שמערכת היחסים ביניהם תהיה קרובה, מכילה  ומספקת.  גם במקרים כגון אלה הטיפול  בשיטת CBT יכול להיות בזוג הורים או בהורה יחיד בלבד.

שיטת ה-CBT לטיפול בקונפליקטים 

השיטה המובילה כיום לטיפול בקונפליקטים מסוגים שונים היא גישת  הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי!  שיטה זו  שה- CBT הוא שיטת הדגל שלה מתמקדת בשינוי חשיבתי בליווי והדרכת המטפל ושינוי התנהגותי ע”י יישום מטלות יומיומיות קלות לביצוע שעל המטופל/מטופלים ליישם כדי לפתור את הקונפליקטים באופן מהיר ומוצלח. באתר LICBT4me תמצאו מטפלים בשיטת CBT מנוסים עליהם תוכלו לסמוך שיעניקו לכם את הטיפול הטוב ביותר.

טיפול בקונפליקטים עם המטפלים של LICBT4me

האתר LICBT4me מזמין אתכם ליצור קשר עם נציגי האתר כבר עכשיו, ולתאם פגישה בקליניקה או דרך ה-ZOOM עם מטפל בשיטת  LICBT המתאים ביותר לפתרון הקונפליקט שלכם מבין המטפלים המעולים של LICBT4me  !

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן