טיפול ביחסים

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

יחסים עם בן או בת זוג עוברים עליות וירידות וזה אכן טבעי, אך ישנה חשיבות ליציבות במערכת יחסים על מנת שתיהיה נעימה, אוהבת, חמה ותימשך לכל החיים. טיפול ביחסים אשר הופיעו בהם בעיות, מתבצע על-ידי מטפלים מוסמכים לטיפול במגוון בעיות שונות במערכות יחסים. הבעיות יכולות להיות קשורות לקשר הפיזי, המיני, הרגשי ולכל תחושה שיש בין בני הזוג בתוך היחסים.

טיפול זוגי לשיפור היחסים הזוגיים

מטרת הטיפול הזוגי היא להביא את שני בני הזוג להבנה כי ישנן בעיות אשר צריך להביא אותן לפתרון ולא לדחוק אותן בעדיפות אחרונה. כאשר יש ילדים, קריירה ועומס מהבוקר ועד הרגע שהולכים לישון, לא פשוט לבני זוג למצוא את הזמן לטפל בבעיות ביחסים. הישיבה מול איש מקצוע לזמן מוגדר, מאפשרת לבני הזוג לעשות הפסקה מהחיים העמוסים ולשים דגש על בעיות שיש למצוא להן פתרונות באופן מיידי.

טיפול פרטי לבן או בת הזוג

טיפול ביחסים יכול להיות גם אחד על אחד עם בן או בת הזוג בכדי שאחד מהם יעלה את הבעיות הרלוונטיות ליחסים הזוגיים. הדרך לבצע את הטיפול היא באמצעות פגישות עם מטפל או מטפלת מוסמכים אשר מביאים איתם כלים מקצועיים להתמודדות עם בעיות ביחסים.

שינוי דפוסי חשיבה ליציבות ביחסים

שמירה על יציבות ביחסים היא חשובה מאוד. לעיתים, כאשר יש עליות גבוהות ביחסים, יכולות לבוא גם ירידות קשות אשר ישאירו יחסים שבורים שקשה מאוד לתקנם. ליציבות ביחסים ניתן להגיע עם מטפל או מטפלת בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית אשר הפכה לשיטה הנפוצה היום בטיפול בבעיות יחסים.

טיפול CBT ליחסים

טיפול קוגניטיבי התנהגותי, נקרא גם טיפול CBT, מתמקד בשינוי דפוסי חשיבה אצל בני הזוג או אצל אחד מהם בכדי להביא לפתרון הבעיות העולות ביום יום ביחסים בין בני הזוג. טיפול CBT מתבצע עם מטפלים מומחים באמצעות סדרת פגישות מוגדרת מראש וקצרה יחסית, במטרה להביא לפתרון הבעיות ביחסים בצורה מהירה ויעילה ביותר.

טיפול ביחסים עם המטפלים של liCBT4me

אם אתם מרגישים שאתם צריכים טיפול ביחסים שלכם, זה הזמן לפנות למטפלים באתר liCBT4me! האתר liCBT4me מנגיש לכם את טיפול ה-CBT עם המטפלים הטובים ביותר!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן