טיפול בחרדות

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

תחושות חרדה וסימפטומים של חרדה יכולים להופיע אצל כל אחד ואחת ברמות שונות. החרדה היא פחד מהעתיד לבוא והיא משפיעה הן מבחינה פיזיולוגית והן מבחינה רגשית. כיוון שחרדה מתייחסת למצב עתידי ולא למצב בהווה, היא גורמת לתחושה של חוסר אונים. לתחושה זו עשויות להתלוות תופעות פיזיות שונות כגון:

  • קוצר נשימה.
  • כאבים בחזה.
  • לחץ דם גבוה.
  • בחילות.
  • טשטוש ראייה.
  • הזעה מוגברת.

חרדה עלולה לפגוע בתחומים שונים בחייו של האדם ולמנוע ממנו לעשות פעולות אשר יכולות להיטיב עימו כמו מעבר לעבודה חדשה וטובה יותר, התחלה של זוגיות והתמודדות עם קשיים שונים.  

טיפול בכל סוגי החרדות 

סוגים שונים של חרדות יכולים להשפיע על איכות החיים של כל אחד ואחת מאיתנו. כאשר החרדה היא מתמשכת לאורך זמן או חוזרת לפרקים, מומלץ להגיע לטיפול קוגניטיבי התנהגותי כדי להקל על תחושת חוסר האונים ולטפל לעומק בסיבה לחרדה, זאת על מנת לשפר את מצבו/ה הנפשי והפיזי של הסובל/ת.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי לסובלים מחרדות

טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) נחשב לאחד הטיפולים הנפוצים ביותר בעולם בטיפול בחרדות מסוגים שונים כגון חרדה חברתית, חרדת מבחנים וחרדה קיומית. המטפל בשיטת ה-CBT מביא איתו כלים מקצועיים ומוכחים להתמודדות עם חרדות כאשר הללו מיושמים במהלך סדרת המפגשים עם המטופל. תהליך הטיפול בשיטת CBT נחשב לקצר יחסית וכולל סדרת מפגשים מצומצמת במטרה להגיע לפתרון הבעיה בזמן קצר.

טיפול בשיטת CBT פרונטלי ואון ליין- ZOOM

 הטיפול בשיט,CBT מתבצעים בקליניקה או בשיחת וידאו (Zoom), עם מטפלים מוסמכים ומיומנים שעברו הכשרה ייעודית בשיטת הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי.  

טיפול בחרדות עם המטפלים של LICBT4me

החרדה היא מעמסה נפשית כבדת משקל. היא מביאה עימה צמצום והימנעויות בתחומי חיים שונים. שחרור מחרדה משמעו פתיחת אופציות והגשמת חלומות רבים, שהחרדה הפכה לבלתי ישימים. פנו אלינו עוד היום ותקבלו את הטיפול המקצועי והטוב ביותר . באתר LICBT4me  תמצאו מטפלים מיומנים ברמה הגבוהה ביותר, עם ניסיון רב בטיפול בחרדות, אשר ילוו אתכם בסדרת מפגשים קצרת מועד בדרך לשחרור והקלה ויציאה לחיים מלאים יותר ומספקים יותר.

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן