התקף פאניקה

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

התקף פאניקה הוא חוויה רגשית קשה ביותר. רוב האנשים הסובלים מהתקפי פאניקה חווים בושה גדולה עקב אירוע שעבורם הוא טראומטי. התקף פאניקה הוא בהחלט אחד ההתקפים החזקים ביותר המשפיעים בעוצמה גבוהה על התחושות הגופניות והרגשיות. הסימפטומים המופיעים בעת התקף פאניקה/ התקף חרדה. התקף פאניקה/חרדה, מתבטאים בגוף כסימפטומים  של סחרחורות, חום  זיעה, קוצר נשימה, הרגשת חנק תחושה של התקף לב ומוות מידי. כאשר אדם סובל מהתקפי חרדה / פאניקה חוזרים ונשנים הדבר יפגע באיכות חייו בצורה משמעותית ורבים סובלים מפחד מהתקף הפאניקה הבא וניהול אורח חיים תקין. ככל שהטיפול יהיה סמוך למועד ההתקף הטיפול יהיה יעיל יותר. 

טיפול בהתקף פאניקה עם מטפלים מוסמכים

טיפול בשיטת CBT נמצא יעיל מאוד עבור אנשים המתמודדים עם התקפי פאניקה חוזרים, מה שקרוי הפרעת פאניקה. בשיטת ה-CBT המטופל מקבל כלים יעילים כדי להתמודד עם התחושות הקשות שהוא חווה הן במישור הקוגניטיבי והן במישור הפיזי וההתנהגותי. במישור הפיזי הכוונה לתחושות הגוף הקשות כגון דפיקות לב מואצות, אובדן שליטה וחוסר אונים, הזעה, קוצר נשימה ועוד. במישור ההתנהגותי מדובר על חוסר יכולת לתפקד, פחד לצאת מהבית, פחד מההתקף הבא בשל אי הידיעה היכן הוא יתפוס אותך. אנשים המתמודדים עם התקף פאניקה/חרדה עלולים לפתח דיכאון. טיפול בשיטת CBT יאפשר הבנה מלאה של הקורה בגוף. טיפול תרופתי הניתן לעיתים קרובות לאנשים החווים התקפי פאניקה לרוב אינו פותר את הבעיה בשלמותה ויש לשלב  טיפול רגשי תומך בשיטת CBT. 

שיטת ה-CBT לטיפול בהתקף פאניקה והתקפי חרדה

שיטת הטיפול CBT להתמודדות עם התקף פאניקה וחרדה, מיושמת במדינות רבות בעולם וגם בישראל ונחשבת למוצלחת ויעילה ביותר! בשיטת טיפול זו, מטפל בשיטת CBT מכין עבור המטופלים משימות יום יומיות, מעשיות ורלוונטיות לבעיה שלו על מנת לשנות דפוסי חשיבה ולהתנהל אחרת כאשר חרדות מסוימות עולות. 

קביעת תור עם מטפל בשיטת  CBT מוסמך

אם אתם סובלים מהתקפי פאניקה / התקפי חרדה אשר פוגעים בשגרת; היום יום שלכם, זה הזמן לקבוע תור עם מטפל בשיטת CBT מוסמך! מטפל בשיטת CBT מקצועי ומוסמך תוכלו למצוא דרך האתר  LICBT4me המאגד בתוכו מטפלים  מוסמכים ומנוסים בתחום טיפול בשיטת ה-CBT .

טיפול בהתקף פאניקה עם המטפלים של LICBT4me

לטיפול בהתקף פאניקה/התקף חרדה  באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי, מלאו את הפרטים האישיים שלכם באתר LICBT4me ונציג האתר יחזור אליכם בהקדם כדי להתאים לכם את המטפל או המטפלת שיסייעו לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם התקפי פאניקה!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן