ביטחון עצמי נמוך

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

כל אדם יסבול מתחושת ביטחון עצמי נמוך ברגעים שונים בחייו. תחושת חוסר הביטחון מופיעה באירועים ובמקומות שונים בחיים כגון: לימודים בבית הספר, עבודה ראשונה, זוגיות ראשונה ויחסים עם עמיתים וחברים, ובמיוחד עם דמויות הנתפסות כסמכותיות ומאיימות. ביטחון עצמי נמוך משפיע בסופו של דבר על הפעולות היום יומיות, ועלול להשפיע באופן שלילי על החלטות משמעותיות  שהאדם צריך לקחת בחייו. הטיפול בביטחון עצמי נמוך מתמקד במקומות בהם הביטחון העצמי הנמוך בא לידי ביטוי ומשבש את מהלך החיים התקין. 

שני סוגים עיקריים של ביטחון עצמי נמוך:

  • ביטחון עצמי נמוך ספציפי.
  • ביטחון עצמי נמוך כללי.

כאשר אדם סובל מביטחון עצמי נמוך ספציפי, הדבר יבוא לידי ביטוי בד”כ בכך שהוא שופט את עצמו בפעולות מסוימות שהוא עושה או במסגרות מסוימות בהן הוא נמצא. כאשר האדם סובל מביטחון עצמי נמוך כללי, הדבר  נוגע בכל ההיבטים בחייו ומשפיע כמעט על כל צעד שהוא עושה או מבצע בשגרת היום יום שלו.

העלאת הביטחון העצמי בסדרת טיפולים

אם אתם סובלים מביטחון עצמי נמוך כללי או ספציפי, כדאי לדעת כי יש לבעיה פתרון. בסדרת טיפולים, עם מספר מפגשים קצוב הממוקדים בבעיה שלכם ניתן יהיה לעזור לכם להתמודד עם הקושי. סדרת הטיפולים מתייחסת לאופן החשיבה שלכם לגבי עצמכם ולגבי הפעולות שאתם עושים בשגרה. שינוי דפוסי החשיבה מחשיבה המעוררת רגשות שליליים לחשיבה חיובית יותר, היא הדרך להעלאת הביטחון העצמי להתמודדות עם הקשיים המופיעים  בנושאים כלליים או ספציפיים. 

שינוי אופן החשיבה לטיפול בביטחון עצמי נמוך

את שינוי  אופן החשיבה ושינוי דפוסי חשיבה, ניתן לעשות באמצעות טיפול מקצועי ויעיל הנקרא טיפול בשיטת CBT! טיפול בשיטת CBT הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי המתמקד בתבניות החשיבה של המטופל ובשינוי שלהן, על מנת לפתור בעיות שונות. ביטחון עצמי נמוך הוא אחד הדפוסים ששיטת ה-CBT יכולה לשנות באמצעות כלים מקצועיים, אשר נחקרו והוכחו בטיפולים רבים כבר משנות ה-80 של המאה ה-20. 

קביעת טיפול עם מטפל מוסמך בשיטת ה-  CBT

כדי להתמודד עם ביטחון עצמי נמוך, כדאי לפנות לטיפול קוגניטיבי התנהגותי עם מטפלים מוסמכים ומנוסים. את המטפלים המוסמכים המקצועיים ביותר בשיטת ה-CBT, תוכלו למצוא באתר LICBT4me!   אתר LICBT4me  מאגד מטפלים בשיטת הטיפול בשיטת   CBT ובשטות טיפול מגוונות נוספות  המסייעים למטופלים רבים ברחבי הארץ בבעיות של ביטחון עצמי נמוך כללי וביטחון עצמי נמוך ספציפי. 

טיפול בביטחון עצמי נמוך עם צוות  LICBT4me

זה הזמן להתחיל טיפול! התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וקבעו תור לטיפול בשיטת CBT מקצועי!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

ביטחון עצמי נמוך
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן