אירית אדלר

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

אודות…

שמי אירית אדלר, אני גרה בראש הנקרה עם בעלי ושלושת ילדינו.

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה, למדתי CBT מבוסס מיידפולנס בבית הספר לפסיכותרפיה של אוניברסיטת חיפה, וסיימתי מסלול פסיכותרפיה משפחתית הוליסטית,   ומטפלת מוסמכת ב LICBT.

יש לי ניסיון רב עם מגוון אוכלוסיות במסגרות שונות, בבתי הספר ובאופן פרטי, מפגשים פרטניים וקבוצתיים, טיפולי שיחות וסדנאות. אני עובדת לאורך השנים עם מנעד רחב של גילאים החל מילדי גן דרך נוער בסיכון, חינוך מיוחד, ילדים מחוננים ומבוגרים.

בהיותי פסיכותרפיסטית הוליסטית אני מתייחסת לחיבור בין הגוף והנפש ולרשותי כלים רבים ומגוונים שרכשתי בלימודיי לאורך השנים המשולבים בטיפול, כאשר עם כל מטופל נסללת דרך שונה וכל כלי ושיטה מותאמת אישית לכל אחד.

תמיד האמנתי בטיפולים ממוקדים בהם המטופל הוא אקטיבי ושותף מלא לתהליך.

הטיפול שלי מבוסס על CBT מהגל השלישי, ומשולבים בו תרגולי מיינדפולנס, עבודה בדמיון, הרחבת פרספקטיבה, חקירת אמונות יסוד, ריכוך נוקשות, שינוי שפה פנימית, שיחות רגשיות, זיהוי דפוסים מעכבים, לימוד התנהגויות ודפוסי חשיבה חדשים.

לקליניקה מגיעים מי שחווה תופעות כמו חרדה, דיכאון, דימוי עצמי נמוך, תחושת מסוגלות נמוכה, סערת רגשות, תחושה של אובדן שליטה, אובדן חיוניות ומוטיבציה נמוכה, בלבול וחוסר אונים בעקבות משבר הקורונה או כל משבר אחר , וכל מי שמרגיש שזקוק לעצירה וחישוב מסלול מחדש. 

אני מאמינה שלא הגענו לקצה הדרך ושיש אור בקצה המנהרה, וחשוב לי ללמד את המטופלים שלי להכיר ביכולתם לבחור עבור עצמם את נקודת המבט. יש ביכולתם להתגבר על קשיים.

ביחד אנחנו נמצא את החוסן ונלמד לא לפחד מהפחד. נעמוד באתגרים הרגשיים שיגיעו ונתגבר על הקושי, ותראו איך עם הזמן יכנס האוויר הצח.

אירית אדלר

איתנו בוחרים להרגיש טוב יותר!​

עבורי - המטופל במרכז.​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן