שיטת טיפול cbt

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

שמעתם על שיטת טיפול CBT וחושבים שזה יכול לעזור לכם? CBT היא שיטת טיפול מתקדמת אשר נחשבת למוצלחת ביותר ופועלת בכל העולם ובישראל עם מטפלים מוסמכים. מטפל בשיטת ה-CBT מתמקד בשינוי דפוסי חשיבה ובשינוי דפוסי התנהגות של המטופל במטרה להביא אותו לפתרון הבעיות מהן הוא סובל כגון בעיות רגשיות, בעיות זוגיות, בעיות מיניות, בעיות בעבודה, בעיות ריכוז ובעיות נפשיות (חרדה, פאניקה ודיכאון). הטיפול מתבצע בקליניקה של מטפל ה-CBT או באמצעות טיפול און ליין באפליקציית ZOOM דרך הטלפון הנייד או המחשב. 

טיפול CBT בשילוב מיינדפולנס

היתרון בטיפול בשיטת ה-CBT הוא שניתן לשלב איתו שיטות טיפול נוספות כמו טיפול פסיכולוגי וטיפול בשיטת מיינדפולנס אשר הפכה להיות פופולרית בישראל בעשור האחרון ומושכת אחריה מספר גדול של תומכים ומטופלים מרוצים. טיפול CBT בשילוב מיינדפולנס מאפשר לכם לבצע שינוי מהותי בדרכי החשיבה שלכם ולקבל את הכלים המקצועיים ביותר לטיפול בבעיות רגשיות רבות.

טיפול בשיטת CBT בסדרת טיפולים

הטיפול בשיטת CBT מתבצע בסדרת טיפולים מוגדרת מראש. כלומר, מספר טיפולים מובנה אשר בסוף סדרת הטיפולים המטופל מקבל לידיו את כל הכלים המעשיים להתמודדות עם הבעיות הרגשיות והנפשיות שלו. סדרות הטיפול בשיטת ה-CBT מתמשכות בדרך כלל ל-12 מפגשים בקליניקה או באמצעות שיחות וידאו כשהמטפל מבצע מעקב אחר ההתקדמות של המטופל לאורך כל סדרת הטיפולים.

קביעת טיפול בשיטת סי בי טי

אם אתם רוצים לחוות טיפול בשיטת סי בי טי CBT ולראות האם הטיפול יתאים לבעיה שלכם, יש לכם הזדמנות להירשם לטיפול ראשוני דרך האתר LICBT4ME! האתר LICBT4ME מאגד בתוכו את מטפלי שיטת ה-CBT הטובים ביותר בישראל בעלי ניסיון רב בטיפול במגוון גדול של מטופלים בטווח גילאים רחב. טיפול ה-CBT יכול להיות מותאם לילדים, לנשים, לגברים, לגיל השלישי ולזוגות ומביא איתו דרך טיפול מהירה וממוקדת במיוחדץ

שיטת טיפול CBT עם המטפלים של LICBT4ME

האתר LICBT4ME מציע לכם להתקשר כבר עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ולקבוע טיפול ראשוני עם מטפל CBT מוסמך בקליניקה הקרובה אליכם, או דרך טיפול און ליין המתבצע באמצעות אפליקציית ZOOM! 

אל תהססו והתקשרו עכשיו לצוות האתר LICBT4ME וקבעו את הטיפול הבא שלכם שיטת טיפול CBT!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

שיטות טיפול cbt
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן