שיטות טיפול בחרדה

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

טיפול בחרדה אינו מחוייב להיות טיפול באמצעות תרופות למרות שזוהי דרך מקובלת כיום. ישנן שיטות טיפול בחרדה מתקדמות המאפשרות להתמודד נקודתית עם החרדה ולהפחית את התקפי החרדה ואת התחושה אשר החרדה מביאה איתה בשגרה היומית. אחת משיטות הטיפול הנפוצות ביותר כיום לחרדות היא שיטת הטיפול הקוגניטיבית התנהגותית (CBT). השיטה הקוגניטיבית ההתנהגותית מתייחסת לכל חרדה בפני עצמה ומתמקדת בשינוי דפוסי חשיבה של המטופל בכדי להתמודד עם החרדה באופן עצמאי ביום יום. מכיוון שטיפול ה-CBT מתייחס להווה ולעתיד ולא לעבר של המטופל, יש לו הרבה מאוד ביקוש בעולם וגם בישראל והוא נחשב ליעיל ומהיר יחסית לכל סוג טיפול נפשי אחר הקיים היום.

שיטות טיפול בחרדה חברתית

חרדה חברתית היא אחת מסוגי החרדות הצומחות בשנים האחרונות בעולם וגם בישראל, בעיקר בגלל השימוש באמצעים טכנולוגיים לתקשורת בין אנשים. כאשר אדם סובל מחרדה חברתית, הוא יכול גם להגיע למצבים של דיכאון בגלל הבידוד מהחברה הנמצאת מסביבו. שיטות טיפול בחרדה חברתית כוללות גם את הטיפול הקוגניטיבי ההתנהגותי (CBT) המתמקד כאמור בשינוי דפוסי החשיבה של המטופל ובדרך ההתנהלות שלו במצבים בהם החרדה מונעת ממנו לבצע פעולות פשוטות כמו פגישה עם אנשים, מפגש זוגי או משפחתי. החרדה החברתית יכולה להיות קיימת גם כאשר האדם נמצא בזוגיות ולכן חשוב לטפל בחרדה זו בכל שלב בו האדם נמצא בחייו.

שיטות טיפול בחרדות באמצעות מטפלים מוסמכים

על מנת שתוכלו לטפל בחרדות שלכם, מומלץ לכם לפנות למטפלים מוסמכים לשיטות טיפול בחרדות! המטפלים הטובים ביותר לטיפול בחרדות שונות כגון חרדה חברתית או חרדת מבחנים הם מטפלי ה-CBT של האתר LICBT4ME! צוות מטפלי האתר LICBT4ME מציעים לכם שיטות טיפול בחרדת מבחנים, שיטות טיפול בחרדה מסוגים נוספים ודרכי טיפול מתקדמים אשר יסייעו לכם להתמודד עם החרדות שלכם ביום יום.

אתר LICBT4ME מציע – שיטות טיפול בחרדה

צוות האתר LICBT4ME מציע לכם שיטות טיפול בחרדת מבחנים ובחרדות מסוגים שונים דרך שיטת הטיפול הקוגניטיבית התנהגותית. המטפלים של האתר LICBT4ME נחשבים למטפלי ה-CBT הטובים ביותר עם ניסיון רב בטיפול בחרדות. להתאמת טיפול עם מטפל או מטפלת CBT – התקשרו עכשיו לצוות האתר ותקבלו מענה מהיר לתיאום המטפל או המטפלת הקרובים אליכם ביותר!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

שיטות טיפול בחרדה
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן