טיפול CBT

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

הטיפולי CBT המוצעים

זקוקים לטיפול בחרדות שלכם? לא משנה מאיזה סוג חרדה אתם סובלים, אם אתם חווים התקפי חרדה אשר פוגעים באיכות החיים שלכם, טיפול CBT הוא הפתרון שלכם! טיפול ה-CBT הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי המתייחס לדפוסי חשיבה ולדפוסי התנהגות. באמצעות כלים מקצועיים לשינוי דפוסי החשיבה ושינוי דפוסי ההתנהגות, ניתן להגיע להפחתה של החרדות ואף להפסיק אותן באופן מוחלט. מטפל ה-CBT עורך סדרת טיפולים עם המטופל, המעוניין להיפטר מהחרדה או מהחרדות שלו, בהם הוא נותן למטופל משימות על מנת לבצע באופן פרקטי את השינוי המיוחל בדפוסי חשיבה ובדפוסי התנהגות.

טיפול CBT

 

טיפול בחרדות בסדרת טיפולים

טיפול CBT בחרדות נחשב לנפוץ ביותר במדינות רבות בעולם וכיום גם בישראל. עם מיליוני מטופלים ברחבי העולם, טיפולי ה-CBT נחשבים ליעילים ומהירים במיוחד ואחת הסיבות היא שהם מתרכזים בהווה ובעתיד של המטופל ולא בעבר שלו. המטרה של הטיפולים היא להעניק למטופל כלים שיספקו מענה לטיפול עצמי בהווה וגם בעתיד מבלי להסתכל אחורה לדפוסי החשיבה הישנים. המטופל רוכש את כלי הטיפול במהלך תקופת סדרת הטיפולים ומיישמם אותם תוך כדי תהליך הטיפול עד שהוא מגיע לשליטה מלאה בכלים הטיפוליים הללו.

טיפול בחרדת מבחנים עם מטפל מוסמך

אחת החרדות הנפוצות אצל סטודנטים בישראל בפרט ובעולם בכלל היא חרדת המבחנים. טיפול בחרדת מבחנים מתמקד בדפוסי החשיבה הנוגעים למבחן מכל סוג שהוא. מטפל מוסמך בשיטת ה-CBT יביא אתכם ללימוד עצמי יעיל ומקצועי אשר יעניק לכם את הכלים המעשיים הטובים ביותר להתמודד עם חרדת המבחנים. הפגיעה ביכולת ללמוד ולהיבחן במבחנים משמעותיים כגון מבחני פסיכומטרי, מבחנים בקורסים באוניברסיטה, מבחנים לקבלה לעבודה ומבחנים לקבלה לתארים מתקדמים באוניברסיטאות ובמכללות.

טיפול בפאניקה והתקפי פאניקה

טיפול נוסף בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית, הוא טיפול בפאניקה. אם אתם סובלים מהתקפי פאניקה, זה הזמן לפנות לטיפול CBT אחד על אחד עם מטפל או מטפלת מוסמכים. באתר LICBT4ME תוכלו למצוא את המטפלים הטובים והמקצועיים ביותר לטיפול בשיטת CBT לחרדות והתקפי פאנקיה הנובעים מפחדים שונים.

טיפול CBT עם המטפלים של LICBT4ME

צוות האתר LICBT4ME מזמין אתכם ליצור קשר דרך האתר ולתאם טיפול ראשוני עם מטפל מוסמך בעל ניסיון בטיפול בחרדות על כל סוגיהן ובהתקפי פאניקה – צרו קשר עכשיו דרך האתר!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן