טיפול CBT בהתקף חרדה

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

רבים מהאוכלוסייה סובלים מהתקפי חרדה ולא מודעים לכך. התקפי החרדה יכולים להופיע בגלל טריגר חיצוני או דפוס חשיבה אשר מביא להתקף. גם אם ההתקפים הללו לא בולטים במקרים רבים, הם בהחלט פוגעים באורח החיים של הסובל מהם ואף יכולים לפגוע ביכולת שלו לעבוד במקומות מסויימים ולהתפרנס בצורה טובה. טיפול CBT בהתקף חרדה נחשב ליעיל ביותר ולמעשה לטיפול הממוקד והמהיר ביותר הקיים היום. הטיפול נעשה בקליניקה עם מטפל או באמצעות טיפול און ליין ושם דגש על שינוי דפוסי החשיבה של המטופל ועל דפוסי התנהגות המביאים להתקפי החרדה.

טיפול CBT בהתקפי חרדה עם מטפל מוסמך

מטפל מוסמך ל-CBT להתמודדות עם התקפי חרדה, תוכלו למצוא באתר LICBT4ME! אתר LICBT4ME מביא לכם את מטפלי ה-CBT הטובים ביותר לטיפול CBT בהתקפי חרדה בכל סוגי החרדה השונים. את הטיפולים מבצעים מטפלים מקצועיים ומוסמכים ובעלי ידע וניסיון בליווי מטופלים דרך סדרות טיפול מקצועיות לבעיות חרדה. צוות המטפלים נחשב לטוב ביותר בשיטת ה-CBT ואתם יכולים להינות מטיפול ברמה גבוהה אשר יעניק לכם את הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם החרדות שלכם.

טיפול CBT בחרדה און ליין

אחת מדרכי טיפול CBT בחרדה היא כאמור הטיפול באמצעות שיחה און ליין! טיפול CBT בחרדות באמצעות שיחת וידאו הוא מקובל כיום בישראל ובעולם ונחשב לנוח במיוחד עבור המטופלים. הטיפול יכול להתבצע בכל מקום כמו משרד, בית, פארק ובכל מקום הנוח למטופל. הטיפול מתבצע דרך הטלפון הנייד בשיחת ZOOM עם מטפל CBT מומחה לטיפול בהתקפי חרדה מסוגים שונים. ניתן לבצע את הטיפול גם דרך תוכנת ZOOM במחשב מהמשרד או מהבית שלכם.

טיפול CBT בחרדה חברתית

אם אתם סובלים מחרדה חברתית, יש לכם למי לפנות! צוות האתר LICBT4ME מזמין אתכם לקבוע טיפול CBT בחרדה חברתית עם מטפל או מטפלת CBT מוסמכים! צוות המטפלים של האתר LICBT4ME בעלי ניסיון רב בטיפול CBT בהתקף חרדה ומביאים איתם ניסיון וידע רב בתחום, אשר ישמש אתכם לטיפול בבעיה שלכם באופן יעיל ומקצועי.

אתר LICBT4ME מציע – טיפול CBT בהתקף חרדה

לפרטים נוספים על טיפולים בחרדות באמצעות שיטת ה-CBT, התקשרו עכשיו לצוות האתר LICBT4ME ותקבלו את כל הפרטים הרלוונטיים לבעיית החרדה שלכם!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

טיפול CBT בהתקף חרדה
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן