טיפול CBT בדימוי עצמי

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

טיפול CBT בדימוי עצמי - למה ?

לא צריך להכביר במילים כאשר אנחנו באים לתאר את העולם המודרני בוא אנחנו חיים. הכל מסתכם בהופעה החיצונית ובהשגים שלנו במקומות בהם אנחנו עובדים אבל אלו לא השגים מבחינה אובייקטיבית אלא תמיד ביחס לאחרים. ואם אנחנו לא נראים הכי טוב או ההשגים שלנו בעבודה או בכל מקום בוא אנחנו מתמודדים, כגון ספורט לדוגמה או לימודים, הם הכי טובים, אנחנו מייד יורדים לליגה השניה. לא רק בעיניים של אלו הסובבים אותנו השופטים אוותנו יום ולילה אלא גם בעיני עצמינו. זה נקרא דימוי עצמי נמוך. תמיד מחפשים איך להיות טובים יותר או לפחות שווים לאחר. זה מאד נפוץ לדוגמה אצל ילדי סנדוויץ’. לא הבכור ולא בן או בת הזקונים אלא זה שבאמצע. 

טיפול CBT בדימוי עצמי
 

שמעתם פעם על טיפול CBT בדימוי עצמי? אתם בכלל יודעים מהו טיפול CBT? אז בואו נתחיל עם התשובה לשאלה הזאת בכדי שנדע שאנחנו מדברים על אותו הדבר. טיפול CBT בדימוי עצמי או טיפול CBT נקרא בעברית טיפול קוגניטיבי או בשפה יותר מקצועית, טיפול קוגניטיבי התנהגותי. CBT אלו המילים הראשונות של אותו שם אך באנגלית. 

כיצד הטיפול מתבצע?

טיפול זה באופן מאד מאד כללי, הוא טיפול מקביל שניתן לומר שהוא ב’עצימות נמוכה’, לטיפול פסיכולוגי רגיל. טיפול CBT בדימוי עצמיעובד לדוגמה על פיתוח חוסן רגשי. ההבדל בין CBT לטיפול פסיכולוגי הוא שהוא הרבה יותר ממוקד מטרה וקצר ומטרתו לטפל בבעיה מהר ובאופו נקודתי על ידי מטפלים המאומנים לטפל בבעיה הספציפית שיש. 
היכן ניתן לברר וגם לקבל טיפול CBT בדימוי עצמי או בכל בעיה נפשית אחרת? 
כיום, טיפול קוגניטיבי או טיפול קוגניטיבי התנהגותי זהו טיפול מאד נפוץ ובשום אופן אין מה להתבייש בו. הוא כאמור יכול לשמש במקרים מסויימים כתחליף לטיפול הפסיכולוגי ולעיתים גם עדיף. אבל בהחלט צריך לאתר את המקום הטוב ביותר שיש. אז זכרו, עבור כל בעיה נפשית או התנהגותית,יש את licbt4meמובטח לכם את הטיפול הכי נכון וממוקד עבורכם. אל תחכו שהמצב יחמיר. צרו היום קשר. מגיע לכם. בהצלחה. 

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן