טיפול CBT בדיכאון

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

רוב הטיפולים הנפשיים בארץ ובעולם מטפלים באחת הבעיות הגדולות ביותר – דיכאון. דיכאון יכול להופיע בטווח גילאים רחב ועל רקעים שונים ולכן כמעט כל אחד יכול לחוות דיכאון בצורה כזו או אחרת במהלך חייו. כאשר ישנה תחושה נפשית ירודה המתמשכת על פני מספר שבועות או על פני מספר חודשים, כדאי לפנות לטיפול נפשי בדיכאון על מנת לטפל בבעיה ולא להגיע למצב של החמרה במצב הנפשי. אחד הטיפולים הנפוצים כיום לדיכאון הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). טיפולי CBT בדיכאון שמים דגש על פעולות שהמטופל צריך לבצע על מנת להביא לשגרה חדשה בריאה יותר וללא מצבי דיכאון ממושכים.

איך לטפל בפוביות בסדרת טיפולים?

בנוסף לדיכאון, עלולות להופיע אצל המטופל המרגיש בדיכאון, גם פוביות שונות. איך לטפל בפוביות זו שאלה שנשאלת לא מעט בטיפולי CBT. הדרך היא להתחיל בסדרת טיפולים עם מספר טיפולים מוגדר מראש ולהציב מטרות ברורות לגבי סוף הטיפול. המטרות יהיו בהתאם לצרכים של המטופל בכדי להביא לפתרון הפחדים מהם הוא סובל ביום יום. פוביות לא חייבות להיות חלק מחייו של האדם הסובל מהם ובאמצעות שיטות טיפול מתקדמות, ניתן להגיע לפתרון או להפחתה של רמת הפחדים הנלווים לפוביות השונות.

איך מטפלים בדיכאון בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית?

אם אתם רוצים לדעת איך מטפלים בדיכאון בשיטת ה-CBT, זה הזמן שלכם לקבוע טיפול ראשוני עם מטפל CBT מוסמך! דרך האתר LICBT4ME תוכלו להגיע למטפלים בשיטת ה-CBT הטובים ביותר ולקבל את הטיפול הטוב ביותר לדיכאון. טיפול CBT בדיכאון מתבצע רק על-ידי מטפלי CBT המוסמכים לכך. דרך האתר LICBT4ME תוכלו להגיע למטפל שיהיה מותאם במיוחד לצרכים שלכם ובעל קליניקה הקרובה למקום מגוריכם. 

פתרונות לאיך מטפלים בפאניקה

צוות המטפלים של האתר LICBT4ME מספק לכם פתרונות איך מטפלים בפאניקה ובהתקפי פאניקה. באמצעות הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי, תוכלו להתמודד טוב ביותר עם חרדות, פוביות, התקפי פאניקה וכמובן דיכאון. 

טיפול CBT בדיכאון עם המטפלים של LICBT4ME

מטפלי CBT של האתר LICBT4ME מזמינים אתכם לקבוע כבר עכשיו טיפול CBT בדיכאון עם מטפל או מטפלת מוסמכים. צרו קשר עכשיו עם צוות האתר LICBT4ME ותקבלו מענה מהיר לתיאום הטיפול הראשון שלכם עם מטפל או מטפלת מקצועיים בשיטת ה-CBT!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

טיפול CBT בדיכאון
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן