טיפול רגשי ל-ADD

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

הפרעת קשב וריכוז ADD היא הפרעה ניורו-התפתחותית אשר פוגעת בכ-10 אחוז מהאוכלוסייה. היא מתפתחת ב-5 השנים הראשונות של הילד ונמשכת כל החיים ולכן הטיפול בהפרעה הוא חיוני בכדי להפחית את התסמינים ביום יום בכל גיל. טיפול רגשי ל-ADD יכול להוות פתרון להפחתת התסמינים ולשגרה בריאה יותר עבור המטופל. היום יותר קל לאבחן ילד עם ADD אך בעבר לא הייתה מודעת לכך ולכן ישנם מבוגרים רבים החיים עם ההפרעה הזו כל חייהם ואינם מאובחנים. ADD אינו בהכרח פוגע בתפקוד היום יומי אך הסימפטומים שלו עלולים להביא לפגיעה בשגרה במסגרות שונות כגון זוגיות ונשואים, מקום עבודה, קולגות לעבודה, לימודים בבית הספר ולימודים אקדמאיים.

טיפול רגשי ל-ADHD עם מטפלים מוסמכים

אם אתם סובלים מהפרעת קשב וריכוז ואימפולסיביות ומרגישים את הצורך בלהפחית את התסמינים של ההפרעה, יש לכם הזדמנות להגיע לטיפול רגשי ל-ADHD עם מטפלים מוסמכים המטפלים בשיטת הטיפול הקוגניטיבית התנהגותית (CBT) הנחשבת לממוקדת ומהירה יחסית לשאר שיטות הטיפול בהפרעת קשב וריכוז ובהפרעת קשב וריכוז ואימפולסיביות (ADD ו-ADHD).

טיפול רגשי למבוגרים בירושלים

אם אתם גרים באיזור ירושלים ומעוניינים לקבל טיפול בבעיות הנוגעות ל-ADD או ADHD או לכל נושא אחר, יש לכם אפשרות לפנות למטפלי CBT מקצועיים מהאיזור שלכם! טיפול רגשי והתנהגותי למבוגרים בירושלים תוכלו לקבל דרך המטפלים המוסמכים של האתר LICBTME המאגד בתוכו את מטפלי ה-CBT ומטפלי ה-LICBT הטובים ביותר באיזור שלכם! 

איפה ניתן לקבל טיפול בניהול כעסים?

גם טיפול בניהול כעסים תוכלו לקבל מהמטפלים המקצועיים של האתר LICBT4ME! מטפלי ה-CBT של האתר הם מטפלים מוסמכים בעלי ניסיון רב בליווי מטופלים המעוניינים לנהל את הכעסים שלהם בצורה יעילה בכדי לא לפגוע בשגרה היום יומית שלהם.

טיפול רגשי ל-ADD עם המטפלים של LICBT4ME

צוות מטפלי CBT המופיעים באתר LICBT4ME מזמינים אתכם לסדרת טיפולים מקצועית בקליניקה של המטפל או המטפלת הקרובים ביותר אליכם או באמצעות טיפול און ליין באפליקציית ZOOM! התקשרו עכשיו לצוות האתר LICBT4ME ותקבלו מענה מהיר ומקצועי לתיאום עם המטפל או המטפלת שלכם לטיפול רגשי ל-ADD! ברגע שבחרתם בצוות LICBT4ME, תדעו שאתם בידיים מקצועיות של מטפלים מהשורה הראשונה.

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

טיפול רגשי ל-ADD
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן