טיפול רגשי והתנהגותי

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

טיפול לרגש

התקופה הקשה הזאת, תקופה הקורונה, משפיעה על כל אחד מאיתנו וניתן לומר בוודאות שבאופן שלילי. קשה לנו להתמודד עם המצב החדש שלאט לאט הופך כבר לישן ולשגרה ואנחנו מוציאים את התסכולים שלנו, הכלכליים בעיקר אבל גם הבריאותיים, חברתיים והנפשיים על כל הסובבים אותנו וכמובן על עצמינו ועם עצמינו. 

פעם, בעקבות מצבים אלו, הפסיכולוגיה הטובה והמוכרת היתה הדרך היחידה שלנו בשביל להתמודד ורבים מאיתנו נרתעו מללכת לכיוון הטיפולי הזה וכך הזניחו את עצמם ברמה הרגשית וההתנהגותית יותר ויותר וכולם הושפעו לשלילה מכך. כיום יותר ויותר אנשים פונים לטיפול פסיכולוגי אך עדיין אנשים רבים מחפשים אלטרנטיבות. 

טיפול רגשי והתנהגותי

אם אתם מאותם אנשים הייתי רוצה להכיר לכם טיפול רגשי והתנהגותי או בשמו הלועזי CBT שאולי מוכר אפילו יותר. טיפול זה מטרתו לשנות את התנהגותינו דרך שינוי המחשבות שלנו מלא מועילות, רעות ולעיתים אובדניות למחשבות יותר מועילות וחיוביות וכן לשנות קודים של התנהגות לא רצויה לנו. וכל זה בעצימות נמוכה ודרך טיפול ממוקד מטרה. 

טיפול רגשי והתנהגותי - מיינפולנס

שם נוסף לסגנון טיפול זה הוא מיינפולנס למבוגרים וגם מיינפולנס לילדים וזה כולל טיפולי התפתחות לילדים וילדות. כל התחומים הללו המשיקים לפסיכולוגיה אבל כאמור הרבה יותר מהירים וממוקדים למציאת פתרון והחלפת חיים קשים ועצובים למועילים ושמחים יותר, נעשים כיום פופולארים יותר ויותר עקב ההצלחה שלהם. תוכלו לברר זאת ביתר מיקוד ב Betetr Me CBT שם תוכלו לקבל טיפולים מעולים למגוון בעיות רגשיות ונפשיות שעוברות עליכם או על ילדיכם. בעיות של דימוי עצמי נמוך, חרדות, דכאונות, טיפולים זוגיים, טיפולים בטראומה ועוד ועוד..
אין מה להתבייש בזה. בין אם זה קשור לקורונה או בין אם לא, טיפול רגשי והתנהגותי זה משהו שכולנו צריכים. מין טיפול מאזן כזה. פיינפולנס למבוגרים וגם מיינפולנס לילדים. להיכנס למחשבות שלנו ולרגשות שלנו ולנסות לשפר ולהוציא משם את הטוב ביותר. אז נסכם שטיפול רגשי והתנהגותי וגם טיפולי התפתחות לילדים אלו טיפולים מאד רצויים ובמיוחד בתקופה קשה זו. צרו אם כן קשר עם LICBT4me והכנסו לעובי הקורה. אתם חייבים את זה לעצמיכם וכמובן ואפילו יותר, לילדיכם. עם LICBT4me, תגיעו לאותו מקום בו אתם צריכים וראויים להיות. בהצלחה. 

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן