טיפול קוגנטיבי התנהגותי CBT

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

אין צורך להכביר במילים על מנת לתאר את התקופה הקשה אותה אנחנו כולנו עוברים כבר בעצם מחודש פברואר או מרץ. כלומר כבר כ10 חודשים רצופים. אני חושב שכל אזרח במדינה נפגע באופן ישיר או עקיף מהשלכות המגיפה הזאת הנקראת קורונה. אם זה פיזית, אם זה כלכלית או אם זה נפשית. הפגיעה הנפשית בעצם מרכזת את סכום הפגיעה הכלכלית, חברתית, בריאותית לפגיעה בנפש שבאה לידי ביטוי בהתנהגות שלנו ובמחשבות שלנו. לא רק אנחנו המבוגרים אלא גם הילדים. הם אולי לא פוטרו מהעבודה ולא נדרשים לכלכל משפחה ללא כסף אבל הם נפגעו אולי יותר ברמה החברתית ולא קל להם לראות את ההורים שלהם מתמודדים. 

מהן אפשרויות הטיפול?

ישנם טיפולים ודרכי התמודדות כגון הפסיכולוגיה שמטרתם למצוא את האיזון הנפשי שהגוף כל כך נדרש לו ולאפשר חיים סבירים ואפילו טובים עד תום המשבר. פשוט לא להתעלם מהמשבר אלא לאפשר למטופל לצלוח אותו בשלום יחסי. טיפול נוסף ומומלץ ביותר הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT. 
 

מהו טיפול קוגניטיבי התנהגותי cbt?

טיפול קוגניטיבי התנהגותי cbt הוא בעצם מסלול טיפולי מאד דומה לטיפול הפסיכולוגי אבל לא עם פסיכולוגים אלא עם מטפלים מומחים באותה שיטה של טיפול קודניטיבי התנהגותי. תחומי הטיפול הם רבים מאד. מטיפול בדימוי עצמי נמוך דרך טיפול בחרדות, עבור בטיפולי זוגיות ועד טיפולים בדיכאון ועוד תחומים רבים. היתרון באותו טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT הוא במשך הטיפול ובמיקוד שלו בכדי לפתור נקודתית בעיה נקודתית. מה שנקרא, קצר וקולע. לכל סוג בעיה ישנו המטפל או המטפלת המומחים בטיפול בבעיה הספציפית. אם מדובר בילדים אז ניתן לבדוק טיפול קוגניטיבי התנהגותי לילדים CBT. 
היכן כדאי לקבל את אותו טיפול? ובכן יש כמה מרפאות או מכונים שמציעים את אותו טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT. אחד מהם נקרא licbt4me שהוא המקום הטוב ביותר עבורכם לעבור טיפול זה. טיפול קודניטיבי התנהגותי cbt וגם טיפול קוגניטיבי התנהגותי לילדים CBT. ב licbt4me תלמדו בעזרת אותו טיפול קוגניטיבי התנהגותי לשנות מחשבות לא מועילות לטובות ולשנות הרגלים רעים לטובים. זהו בעצם הבסיס של אותו טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT. אין צורך להתבייש. צרו קשר עם licbt4me. מגיע לכם וליקירכם חיים טובים יותר. בהצלחה. 

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

טיפול קוגנטיבי התנהגותי CBT
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן