טיפול זוגי אחד על אחד

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

בדור שלנו, כאשר האצבע כל כך קלה על הדק הגירושין, האתגר האמיתי העומד בפני זוגות במשבר מתמקד דווקא בשיקום והבראת היחסים הזוגיים, שינוי דפוסי חשיבה והמשך חיים משותפים במסגרת משופרת, נעימה ואפילו חמה ואוהבת. מטפלים זוגיים יש בשפע אך החוכמה היא להגיע למטפלים מקצועיים ומנוסים וכך להבטיח את הצלחת הטיפול. קיימות מסגרות טיפול שונות עבור זוגות במשבר:

הטיפול הזוגי הקלאסי במהלכו נערכות הפגישות עם המטפל או המטפלת בנוכחות שני בני הזוג, מפגשים קבוצתיים של זוגות כקבוצת טיפול ותמיכה או טיפול זוגי אחד על אחד, המושתת על פגישה פרטנית של המטפל עם אחד מבני הזוג בכל פעם.

על מה עובדים במהלך טיפול זוגי?

קיימות סיבות רבות למחלוקות ומשברים בחיי זוגות. הסיבות לכך רבות ומגוונות: השקפת חיים שונה בנושאים כלכליים, נושאי חינוך, תחומי האחריות הנחלקים בין בני הזוג, קנאה ומשבר אמון, בעיות ביחסי מין ועוד. במהלך טיפול זוגי, בכל שיטה שהיא, שואף המטפל להגיע עם בני הזוג לביסוס והשבת היציבות בחייהם, השבת האמון, שילמדו מחדש לסמוך זה על זו, שילמדו לפרגן האחד לשניה בכל התחומים ועוד. במהלך טיפול זוגי אחד על אחד יכול המטפל לרדת לעומק הבעיות אצל כל אחד מבני הזוג בנפרד ולבסוף לכנס את כל המידע לכדי פתרון אמיתי שישקם את הזוגיות שלהם.

ניתן להציל זוגיות במשבר

פעמים רבות נקלעים בני זוג למשבר ביחסים שנובע מלחצים כלכליים, מעייפות רבה, תחושת אחריות מכבידה, טיפול בילדים ובבעיות היום יום ללא שנותר להם זמן לעצמם כבני זוג, ומלווה אותם תחושה שהכל אבוד. הבשורה הטובה היא שברוב הפעמים ניתן להציל זוגיות שנתקלה בקשיים בתנאי כמובן שבני הזוג מעוניינים בשיקום מערכת היחסים. מומלץ מאד שלא להמתין עד להידרדרות קשה בחיי הזוגיות וליזום פניה לעזרה.

טיפול זוגי בשיטת ס.ב.ט:

טיפול ס.ב.ט (CBT) הוא בעצם טיפול קוגניטיבי התנהגותי וייחודו בכך שהוא מתמקד בעבודה על דפוסי חשיבה קיימים תוך ניסיון לשנותם על מנת לצמצם מחלוקות בין בני הזוג או לכל הפחות ליצור בהם פתיחות זה כלפי זו מכל בחינה. כאשר מצליחים לשנות דפוסי חשיבה נסללת הדרך לפתרונות מגוונים ויצירתיים ביחסים. שם המשחק הוא פתיחות. חשוב לעבור טיפול זוגי בשיטת ס.ב.ט במסגרת של אנשי מקצוע מומחים בתחום ובעלי ניסיון רב. המטפל או המטפלת מכינים תכנית עבודה הכוללת סדרת פגישות מוגדרת מראש, בטיפול זוגי משותף או טיפול זוגי אחד על אחד, אשר מטרתן לפתור באופן מהיר ויעיל את הבעיות הזוגיות בין השניים ולהעלותם על דרך המלך.

במכון שלנו- liCBT4me – העובד בשיטת הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי בעצימות נמוכה, מועסקים המטפלים הטובים והמוכשרים ביותר בתחום, מאד מקצועיים ובעלי ניסיון רב.

אל תהססו – פנו ותיעזרו

אז כפי שנאמר, בעיות מסוגים שונים בחיי הזוגיות ניתנות לפתרון. אל תחכו לנקודת האל חזור… חפשו עזרה ודעו שניתן להציל מערכות יחסים תקועות. אם גם אתם זקוקים לעזרה אל תהססו ופנו אלינו. נגיש לכם עזרה מקצועית, אדיבה ודיסקרטית במהירות האפשרית.  ניתן ליצור עמנו קשר און ליין דרך האתר כאן או באמצעות מספר הטלפון המופיע בעמוד שלנו. מיד עם פנייתכם תיענו על ידי נציג או נציגה שימסרו לכם מידע שתבקשו וגם יקבעו עבורכם פגישת היכרות. אנו עומדים לרשותכם 24/7 וניתן לפנות אלינו בכל שעה. היו סמוכים ובטוחים שהגעתם לידיים טובות ושהסיכויים לשיקום היחסים ביניכם טובים מאד. נשמח לעזור לכם בכל בעיה בתחום ולצרף אתכם לקהל מטופלינו אשר נכנסו לכאן מודאגים ובסופו של תהליך יצאו עם חיוך.

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

טיפול CBT בהתקף חרדה
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן