טיפול בדימוי עצמי

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

טיפול בדימוי העצמי- איך עושים את זה נכון?

דימוי עצמי הוא דבר שכולנו מתקשים להתמודד עימו בעידן של היום. זהו עידן של רשתות חברתיות, העידן המתקדם ביותר טכנולוגית ועם זאת עידן בו יותר ויותר אנשים, מבוגרים ובני נוער כאחד, חשים חוסר ביטחון. טיפולים בדימוי עצמי, הם דבר חשוב היכול לסייע ולשפר משמעותית את חיי היום יום של רבים, אם גם אתם חשתם חסרי ביטחון, נתקלתם בקשיים לקבל את עצמכם ושבתם על דימוי עצמי טיפול, דרכים לשפר את מצבכם ולהרגיש טוב יותר, ופשוט לא ידעתם מאיפה להתחיל, אל דאגה, הגעתם לחוף מבטחים. כאן תמצאו את כל התשובות לשאלותיכם אודות טיפול בדימוי העצמי ותוכלו לגלות שהדבר קל יותר משחשבתם.

ספרו לי עוד אודות ההתחלה והתהליך!

חברת Licbt4me מתמחה בטיפולי CBT  כבר שנים, כשהיא מעסיקה אך ורק מטפלים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחום. טיפול CBT הוא טיפול ייחודי לשינוי דפוסי חשיבה, שמטופלים בעצמם העידו שמועיל יותר מטיפול רגיל! בטיפול CBT  המטופל עובר שיטת טיפול רגשי המשלבת טיפול קוגניטיבי, מחשבתי וטיפול התנהגותי. בעצם, אנחנו עוזרים למטופל להבין מהם ההרגלים ודפוסי החשיבה השלילים בחייו, אלו שעלולים לגרום לו לדימוי עצמי נמוך ולקושי בחיי היום יום. יחד עם המטפל, המטופל מגיע למסקנות שונות ויחד מתחיל תהליך שינוי דפוסי ההרגלים השליליים. הטיפול קצר וממוקד, מה שמועיל למטופלים רבים. לא תצטרכו לנבור בכאבי עבר שנים אחורה, בטיפול מסוג זה המטפל כה מוסמך ומקצועי, שהוא מאתר את הדפוסים השלילים יחד איתכם בצורה מהירה ומכוונת יותר כדי שתוכלו להתחיל בתהליך הצמיחה והשינוי כמה שיותר מהר. לא סתם 85% מין המטופלים העידו שטיפול זה מצליח עבורכם בצורה מועילה יותר- הוא טיפול ממוקד, חד ומעביר אתכם תהליך מוצלח במהירות. הטיפול, בנוסף לשינוי הרגלים שלילים ודפוסי מחשבה המעכבים אתכם בחיים, ישרה בכם גם רוח חיובית יותר, בעודכם מרגישים את השינוי מתחולל לאורך כל הטיפול, החל מהשבוע הראשון ממש. אם תמיד חשבתם על דימוי עצמי טיפול, ולא ידעתם מהיכן להתחיל, הדרך מתחילה ממש כאן.

ומה השלב הבא בהתחלת תהליך  טיפול בדימוי העצמי?

ברגע שקיבלתם את ההחלטה הנכונה, להתחיל טיפול שיסיע לכם לפתור מחלוקות בחייכם, להיפטר מדפוסי חשיבה שלילים ולזנוח את אותן מחשבות שמעכבות את חייכם וגורמות לכם לדימוי עצמי שגוי ולראייה עצמית כואבת, אתם מוכנים להתחיל בהליך קסום שלכל אורכו תרגישו את השינוי קורה. אבל, איך יודעים מי הוא המטפל הנכון עבורכם? ברור לנו שלכל מטופל יש סיפור חיים שונה, כל אדם מתמודד עם דברים שונים ולכל אחד יש דרך טיפול המתאימה בדיוק לו. במיוחד בשביל זה, חברת Licbt4me מתמחה בשיוך המטפל המתאים לכל מטופל. בשלב הראשון, תעברו שיחת יעוץ קצרה ומקצועית, בסופה נדע להתאים את המטפל הנכון עבורכם. צוות הקליניקה כה מקצועי, שנדע לאבחן ולמצוא עבורכם את המטפל שאתם בדיוק צריכים. מכאן הדרך היא שלכם. הדרך לשינוי שתמיד חלמתם לעשות, להפטר מההרגלים הכואבים ולהתחיל בטיפולים בדימוי העצמי! תוכלו להפטר מכל אותם מכשולים שהיו עמכם לאורך כל חייכם ולהתחיל מסלול חדש וחיים חדשים.

כמובן שכל מטפלי הקליניקה מקצועיים ומוסמכים, בעלי שנות ניסיון רבות, סבלנות, אוזן קשבת ורצון לעזור. כולם ישמרו על דיסקרטיות וחשאיות מלאים בזמן שיסייעו לך לשנות את ההרגלים הכואבים שלך! הטיפול עצמו יועבר פנים מול פנים או אונליין דרך הZOOM, לבחירתך האישית. כשמדובר בך, אתה יודע הכי נכון מה טוב עבורך ביותר.

רוצה להתחיל בתהליך הקסום של טיפול בדימוי העצמי? אנחנו מחכים לך עכשיו ונשמח לשמוע ממך!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

CBT טיפול אונליין
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן