טיפול בדחיינות

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

טיפול בדחיינות- ההליך שכולנו צריכים

דחיינות- מילה שכולנו מכירים היטב. כולנו מכירים את הסיטואציות האלו- יש לנו מטלה בעבודה, מבחן קרב בלימודים או אפילו סתם ערמת כלים שמונחת כבר שבוע על הכיור ומצטברת לה. התחושה הזו, לדחות את המטלה, לדחות את הדבר שיש לנו לעשות ולהתחמק ממנו, היא תחושה מוכרת היטב בתחום הטיפולי. אם גם אתם חווים דחיינות, חשים שהמטלות מצטברות ותחושת הדחייה רק מתגברת לה, תנו לנו לעזור לכם לפתור את זה! טיפולים בדחיינות יכולים להיות משני חיים עבור מטופלים! מדחיית כל מטלה והצטברות של מטלות רבות עד מצב של חרדה מכל המטלות וקריסה, תוכלו לקבל הרגלים להתמודדות עם המצב ולהיפטר מתחושת הדחיינות הרווחת מעליכם ומעכבת אתכם כבר שנים. רוצים לשמוע עוד אודות טיפול בדחיינות? הגעתם למקום הנכון.

טיפול בדחיינות- למי זה מתאים בעצם?

אם גם לכם נמאס מדחיינות, נמאס מהתירוצים שאתם מספרים לעצמכם שמונעים מכם להגשים את עצמכם, נמאס לכם מכל המטלות שמצטברות והלחץ בעקבותיהן, אם הייתם רוצים לשנות את הדפוסים שמונעים מכם להפטר מהמטלות ולהפסיק לדחות, אז התשובה היא שהטיפול מתאים לכם! טיפולים בדחיינות מתאימים לכל אדם ולכל אישה, הם מסייעים לכם בהורדת הלחץ, מסייעים לכם להפסיק לדחות מטלות ולהתמודד עם תכונת הדחיינות שפיתחתם במהלך השנים. איך?    באמצעות טיפול CBT טיפול שהוכח על ידי מטופלים רבים כמסייע ועוזר הרבה יותר מטיפול רגיל. בטיפול זה, בעצם תעברו הליך ממוקד וענייני לשינוי הרגלי חשיבה שלילים ומחשבות המעכבות אתכם. הטיפול מתמקד בתחום הריגשי, המחשבתי וההתנהגותי גם יחד, בעת ובעונה אחת. טיפול זה הוא מקצועי וממוקד, המטפל מזהה במהלך הטיפול את אותם דפוסי חשיבה המעכבים אתכם וגורמים לדחיינות ומסייע לכם בכלים חדשים בכדי להיפטר מהם ולחיות את החיים שתמיד רציתם. קליניקת Licbt4me עוסקת בתחום כבר שנים רבות ומתמחה בסוג טיפול זה, במיוחד בתחום הדחיינות. נוכל בכמה טיפולים קצרים וממוקדים לסייע לכם להיפטר מתכונות המעכבות אתכם כבר שנים רבות. הטיפול, חשאי ודיסקרטי כמובן, נעשה על ידי מטפל מקצועי ומוסמך ממש כאן מקליניקת Licbt4me. המטפל נבחר במיוחד עבורכם ועבור הצורך האישי והטיפולי שלכם לאחר שיחת הכרות קצרה אך מקצועית ומדויקת.

נמאס מדחיינות ? היום זה היום בו נגמרו התירוצים!

היום זה היום שלכם לשים קץ לתופעת הדחיינות שאתם מכירים בעצמכם כבר שנים כה רבות. התחיל בתהליך חוויתי ומרגש בסופו תוכלו סוף סוף לשנות את ההרגלים שמעכבים אתכם כבר שנים. את התכונות שתמיד רציתם לשפר, את הרגלי החשיבה שאתם יודעים שאם תהפכו ותשנו תוכלו לשפר את חייכם פלאים! הליך הטיפול הוא הליך חוויתי למטופל, בו הוא שם לב לראשונה לתכונות בעצמו שלא ראה קודם. בו הוא לומד על דפוסי חשיבה ואיך משנים אותם. בו הוא משפר את עצמו והופך את התכונות השליליות שמעכבות אותו לתכונות מדהימות שמחזקות אותו. זה הליך כה חוויתי ומחזק שישנה לכם את החיים מין הקצה אל הקצה!

אם אתם רוצים לשמוע עוד אודות הטיפול, הקליניקה והמשך ההליך- נזמין אתכם ממש עכשיו להציץ באתר שלנו! תוכלו למצוא בו פרטים נוספים, מאמרים ומידע אודות פעילויותינו, תחומי הטיפול והמטפלים המוסמכים שלנו. צוות הקליניקה מתחילתו ועד סופו הוא צוות מקצועי שנמצא כאן עבורך בכל עת. כל מטרתנו היא שתצליח לצמוח ולשנות הרגלים שלילים להרגלים חיובים שיסייעו לך בשגרת היום יום שלך. נשמח לשמוע ממך באזור הצור קשר, תוכל לשוחח עם נציג ולשמוע פרטים נוספים אודות ההליך. שינוי הרגלים מעכבים הוא הליך לא פשוט, אך חוויתי וחשוב לכל אדם ולכל אישה בחברה ובעידן של היום. אנחנו מזמינים אתכם להיפטר מהדחיינות אותה אתם סוחבים שנים!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

שיטות טיפול cbt
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן