התמודדות עם חרדות

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

סובלים מחרדות? מרגישים שזה משפיע על מצב הרוח שלכם ביום יום? זה הזמן לטפל בחרדות שלכם! התמודדות עם חרדות אינה צריכה להיות לבד וכיום ישנם טיפולים מתקדמים וממוקדים לטיפול בחרדות שונות. באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), תוכלו להתמודד עם החרדה שלכם בצורה טובה ולקבל כלים להתמודד עם החרדות באופן עצמאי גם בעתיד. טיפול CBT נחשב לאחד הטיפולים הפופולריים כיום בכל העולם וגם בישראל והוא מהווה שינוי תפיסתי לטיפולים בחרדות אשר היו נהוגים על-פי תפיסות ישנות יותר.

טיפול CBT להתמודדות עם דיכאון 

שיטת הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי מתייחסת גם להתמודדות עם דיכאון. מכיוון שדיכאון הוא הפרעה נפשית נפוצה בקרב אחוז גדול באוכלוסייה, טיפול ה-CBT מתמקד בבעיה זו ובדרכים לפתור אותה באמצעות כלים מקצועיים ודרך שינוי דפוסי חשיבה של המטופל. שינוי דפוסי החשיבה של המטופל הסובל מדיכאון, יכול להביא לשינוי מהותי בתחושה היום יומית שלו ובמצב הרוח שלו. באמצעות משימות יום יומיות המוטלות על המטופל במשך תקופת הטיפולים, הוא יכול להתמודד עם תחושת הדיכאון בצורה יעילה ואף לאמץ לעצמו הרגלים ודפוסי חשיבה, אשר יסייעו לו להתמודד עם תחושות דיכאון גם בעתיד.

התמודדות עם פאניקה דרך סדרת טיפולים

שיטת הטיפול CBT מתנהלת דרך סדרת טיפולים עם מספר טיפולים מוגדרים מראש. סדרת טיפולים של שיטת ה-CBT יעילה גם להתמודדות עם פאניקה והתקפי פאניקה חוזרים ונשנים. את הטיפול הטוב ביותר בשיטת ה-CBT תוכלו לקבל דרך המטפלים המוסמכים של האתר LICBT4ME! האתר LICBT4ME מרכז בתוכו את מטפלי ה-CBT ומטפלי ה-LICBT הטובים בישראל בעלי ניסיון רב בטיפול בפאניקה, חרדות, דיכאון וגם התקפי כעס. 

טיפול קוגניטיבי התנהגותי להתמודדות עם כעסים

מרגישים שהכעסים שלכם ביום יום משפיעים על ההתנהגות שלכם? טיפול ה-CBT מומלץ גם להתמודדות עם כעסים והפתחה של התקפות כעס. דרך האתר LICBT4ME תוכלו למצוא את המטפל או המטפלת המתאימים ביותר לבעיה שלכם ולהתמקד בה בסדרת טיפולים ממוקדת ומקצועית.

אתר LICBT4ME מציע – התמודדות עם חרדות

אם לקחתם החלטה על התמודדות עם חרדות, כעסים, דיכאון או התקפי פאניקה, זה הזמן להתקשר לצוות האתר LICBT4ME ולהתחיל בסדרת טיפולים עם מטפל CBT מוסמך ומקצועי שילווה אתכם לאורך כל סדרת הטיפולים עד לפתרון הבעיה שלכם!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

התמודדות עם חרדות
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן