איך מטפלים בחרדת מבחנים

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

איך מטפלים בחרדת מבחנים?

חרדת מבחנים. צמד המילים שכולנו מכירים היטב. אם תמיד תהיתם איך מטפלים בחרדה, האם יש דרך טיפול בחרדת מבחנים, אם באמת תוכלו להפטר מהתחושות שאתם מרגישים- התשובה היא כן! תחושת הלחץ והחרדה, הזעה, המחנק, השכחה, כל התחושות הללו שמלוות אתכם לקראת או בעת מבחן, הן תחושות נורמליות ומוכרות בתחום הטיפול, טיפול בחרדות מבחנים הוא בהחלט דבר קיים ואפשרי ואף הליך פשוט יותר משחשבתם! קליניקת Licbt4me תוכל לסייע לכם להיפטר מהתחושות השליליות והחרדות שמלווים אתכם בעת מבחנים, בעזרת הליך טיפולי חוויתי ומלמד. אך עד כה לא ידעתם מהיכן מתחילים ואיך מטפלים בחרדה, הגעתם למקום הנכון.

מה הקליניקה מציעה, איך מטפלים בחרדת מבחנים?

קליניקת Licbt4me מתמחה בטיפול CBT שבעצם משנה דפוסי חשיבה שליליים ומחליף התנהגויות לא מועילות להתנהגויות מקדמות. הטיפול בעצם עוסק באותו הזמן בשלושה פרמטריים- טיפול התנהגותי, טיפול מחשבתי וטיפול ריגשי. יחד עם המטפל, תוכלו להבין מה המחשבות שעוברות לכם בראש לקראת מבחן, מה הרגש שתקופת מבחנים גורמת לכם להרגיש וכיצד אפשר לקבל כלים לשנות את דפוסי המחשבה השליליים, אותם דפוסים שבעצם גורמים לכם לחשש, לחץ וחרדה וכך בעצם להפחית מהחרדה ולהטיב את חיי היום יום שלכם. חרדה ממבחנים, שלעיתים רבות מלווה גם בהתקפי שכחה, זעה, התקפי חרדה וקושי רב עבור אנשים רבים, היא תופעה מוכרת. אם גם אתם מתמודדים עימה, דעו, אתם ממש לא לבד. אתם לא חריגים ולאו לרגע, וזוהי תופעה שכיחה שניתן לעבוד ולשנות אותה. כל שתצטרכו הוא להחליט שאתם מוכנים לצאת למסע עם המטפל שבסופו תקבלו כלים ממשיים להתמודד עם המצב שלכם. במקום להמשיך ולהילחץ, להתמודד לבד, תוכלו לקבל עזרה מאיש מקצועי שישמח לסייע לכם. 85% מין המטופלים הודו והעידו כי טיפול מסוג זה, טיפול CBT סייע להם הרבה יותר מכל טיפול אחר, בהיותו טיפול ממוקד מטרה ומהיר יותר. לא תצטרכו לעבור שבועות וחודשים מייגעי בנבירה בכאבי עבר, תוכלו לעבוד כבר מהטיפולים הראשונים בשינוי ההרגלים ודפוסי החשיבה שמעכבים אתכם וגורמים לחרדת המבחנים שלכם. תוכלו להתמודד טוב יותר כבר בתקופת המבחנים הקרבה ולקבל כלים להצלחה.

כיצד בוחרים נכונה את המטפל עבורי?

ברור לנו, בקליניקת Licbt4me שכל מטופל הוא עולם ומלואו. כל מטופל סוחב על גבו עולם אחר, חוויות שונות שגורמות לו לתגובות שונות. בדיוק בשביל זה, אנחנו בקליניקה יודעים להתאים לכל מטופל את המטפל שמתאים בדיוק עבורו. כל המטפלים שלנו מוסמכים ומקצועיים, חוו מטופלים שונים בסיטואציות שונות ויודעים להכנות לכם את הכלים שאתם באופן אישי צריכים, אבל כשמדובר בחירת המטפל הספציפי הנכון עבורכם- אנחנו מסייעים לכם גם כאן. בשיחת הכרות קצרה, נציגנו ידעו להתאים את המטפל המושלם בדיוק בשבילכם. כל השיחות, דיסקרטיות וחשאיות, כל מטרתן הוא להיות לכם לעזר, לאוזן קשבת ולסיוע ברגשות הלא נעימים שאתם חשים באת מבחן. טיפול בחרדות מבחנים הוא דבר קיים, שמסייע לאלפי אנשים כל שנה, והוא יכול לסייע גם לכם. בין אם תעדיפו להיפגש באופן אישי ופרונטלי ובין אם תעדיפו להיפגש דרך הZOOM המטפלים שלנו יותר משמחו להיות לכם לכלי עזר וסיוע בפתרון החרדות שמגבילות אתכם.

נשמח לשמוע מכם ולספר לכם עוד אודות הקליניקה, המטפלים, דרכי הטיפול ועוד. תוכלו לשוטט עוד היום באתר הנגיש שלנו ולקרוא מאמרים ופרטים נוספים וכמובן שנשמח לשמוע מכם בצאט או בנייד, לשוחח ולסייע לכם להתחיל את התהליך האישי שלכם. החרדה שלכם היא עניין פתיר שתוכלו לעבוד עליו בקלות וביעילות, יחד עם המטפל המוסמך שלנו!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

טיפול CBT בהתקף חרדה
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן