איך מטפלים בחרדה

liCBT4me - טיפול בחרדות ובדיכאון ע”י שיטה מוכחת מחקרית

אם אתם סובלים מחרדה מסויימת באופן הפוגע באיכות החיים שלכם, זה הזמן לטפל בבעיה! פתרונות לאיך מטפלים בחרדה ניתן למצוא בשיטות טיפול שונות, אך שיטת הטיפול המהירה והממוקדת ביותר בטיפול בחרדה היא – שיטת הטיפול הקוגניטיבית התנהגותית (CBT)! גם אם החרדות שלכם נמשכים על-פני תקופה ארוכה של מספר שנים, ניתן לטפל בבעיה באמצעות טיפול ממוקד המביא לשינוי דפוסי חשיבה ושינוי הרגלים בשגרה על מנת להביא להפחתת החרדות. הכלים של טיפול ה-CBT הם יעילים להתמודדות עם החרדות גם בשנים הבאות במידה ויופיעו שוב.

איך מטפלים בחרדה חברתית עם CBT?

אחת מהחרדות הנפוצות בישראל היא חרדה חברתית. פתרונות איך מטפלים בחרדה חברתית תוכלו למצוא גם כן בטיפולי CBT מקצועיים! טיפולי CBT מביאים אליכם את הטיפול המתקדם ביותר לחרדות חברתיות אשר הפכו לחלק ניכר מהחרדות היום יומיות של ישראלים רבים. העולם המודרני והדיגיטלי הביא ישראלים מכל הגילאים להתבודד מול מסכי הטלוויזיה או הטלפונים הניידים והוסיף קשיים חברתיים רבים אשר חלקם נוגעים לחרדה חברתית.

איך מטפלים בחרדת מבחנים?

חרדת מבחנים מופיעה בתקופות לחץ לפני מבחנים ובזמן המבחנים עצמם. חרדת המבחנים יכולה להביא להתקפי חרדה בזמן מבחן, לפני מבחן ולפגוע ביכולת ללמוד ולהצליח במבחנים. אז איך מטפלים בחרדת מבחנים? גם כאן טיפול CBT הוא הפתרון המהיר והממוקד ביותר המספק מענה לסובלים מחרדת בחינות.

איך מטפלים בחרדות בסדרת טיפולים? 

טיפול ה-CBT הוא כאמור קצר יותר מסוגי טיפולים אחרים. הטיפול בנוי מסדרה של טיפולים (בדרך כלל 12 טיפולים) כשהמטרה היא להגיע לפתרון הבעיה בסוף סדרת הטיפולים, כאשר למטופל יש את הכלים להתמודד עם החרדה באופן עצמאי ביום יום. הכלים לאיך מטפלים בחרדות נבחנו מול אלפי מטופלים בכל העולם ונחשבים לכלים מקצועיים ויעילים לטיפול בסוגי חרדות שונים.

איפה אפשר למצוא מטפלי CBT לחרדות?

האתר LICBT4ME מאפשר לכם להגיע למטפלי ה-CBT הטובים ביותר עם ניסיון רב בליווי מטפלים בבעיות חרדה. אם שאלתם את עצמכם איך מטפלים בחרדה, התשובה היא – מטפלי CBT של האתר LICBT4ME!

אתר LICBT4ME מספק פתרונות איך מטפלים בחרדה

לקביעת טיפול עם מטפל או מטפלת CBT של האתר LICBT4ME – התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות האתר יתאם עבורכם את המטפל או המטפלת המתאימים ביותר לפתרון הבעיה שלכם!

ביחד נקבע את היעדים, הטיפול ממוקד מטרה וקצר מועד!
המטרה תמיד היא מטרה רגשית.

לפרטים נוספים - 074-70-87-177

לפרטים נוספים
074-70-87-177

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר בהקדם:

או מלאו פרטיכם
ואנו ניצור קשר בהקדם:

איך מטפלים בחרדה
קליניקה רב תחומית: אצלנו המטופל במרכז
ביחד נקבע את היעדים!​

ענה על השאלות הבאות על מנת שנוכל להתאים לך את המטפל הטוב ביותר על פי הקושי שלך, סמן את הבעיה שלך:

הערה: כל המידע הוא אישי וסודי, תחת חיסון רפואי ולא יימסר לאף גורם חיצוני

דילוג לתוכן